Podsumowanie akcji „Serce za Odwagę”

Celem akcji „Serce za Odwagę” było przygotowanie kartki świątecznej dla kombatantów II wojny światowej, którym zawdzięczamy wolną i niepodległą Polskę. W ten symboliczny sposób złożyliśmy podziękowanie za trud oraz wielką odwagę, jaką odznaczyli się bohaterowie w czasie wojny, a także oddaliśmy hołd osobom, dzięki którym na co dzień możemy bawić się, malować, tańczyć, śpiewać i poszerzać swoją wiedzę – bez przeszkód i strachu. Z wielkim zaangażowaniem do akcji przyłączyły się zarówno najmłodsze dzieci z oddziału przedszkolnego „Bączki” jak i zerówka oraz klasy I-III.

Poniżej przedstawiamy proces powstawania kartek oraz efekty naszej wspólnej pracy.

Dziękujemy za zaangażowanie wszystkim uczniom i nauczycielom wspierającym działania swoich podopiecznych.

Koordynator ds. wolontariatu – Anna Omielan

Komentowanie jest wyłączone.