• Zajęcia z języka angielskiego

Projekt z języka angielskiego pozwala uczniom na poszerzenie wiedzy i umiejętności językowych poprzez zabawę, gry i prace plastyczne. Każde zajęcia dotyczą innego zagadnienia, więc każde dziecko z pewnością znajdzie temat, który je ciekawi. Zajęcia zapoznają dzieci z treściami, które są nowe i nie pojawiają się w trakcie lekcji języka angielskiego.

Na projekcie dzieci mogą nie tylko poszerzyć zasób swojego słownictwa i nauczyć się nowych zwrotów w języku angielskim, ale także wyrazić się w pracach plastycznych dotyczących danych zagadnień tematycznych.

 Zajęcia obejmują również gry i zabawy językowe takie jak kalambury, skojarzenia, ciepło-zimno oraz gry z wykorzystaniem komputerów i tablicy interaktywnej. Pozwala to przyswajać uczniom wiedzę w przystępniejszy, a przede wszystkim dużo łatwiejszy sposób. 

Komentowanie jest wyłączone.