Akcja MEN ,,Razem na święta”

Nasza szkoła wzięła udział w akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej pt. ,,Razem na święta”. Celem inicjatywy było zachęcenie uczniów do niesienia pomocy innym oraz budowanie więzi międzypokoleniowej. W okresie świątecznym bardzo ważnym aspektem jest wsparcie oraz zwykłe gesty życzliwości. Najmłodsze dzieci z oddziałów przedszkolnych wykonały kartki oraz ozdoby świąteczne, które następnie rozniosły po pobliskich domach w Janowszczyźnie i Jeleniej Górze. Klasy I-III wykonały oraz ozdobiły pierniczki, które zostały dostarczone dla potrzebujących. Natomiast klasy IV-VII wykonały kartki oraz ozdoby świąteczne dla rodziny, przyjaciół oraz sąsiadów. W szkole została również zorganizowana zbiórka darów dla bezdomnych zwierząt, które zostały przekazane do Schroniska w Sokółce.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkich uczniom, biorącym udział w akcji oraz ich rodzicom. Bez Was nie dalibyśmy rady!

Komentowanie jest wyłączone.