Podsumowanie akcji „Wyślij pocztówkę do Babci”

Uczniowie klasy IV i V z wielką chęcią wzięli udział w akcji organizowanej przez białostocki Dom Opieki pt. „Wyślij pocztówkę do Babci”.  Polegała ona na własnoręcznym stworzeniu kartek, z życzeniami i dobrym słowem,  skierowanych w stronę Seniorów z Domu Opieki. Powstały przepiękne prace oraz list od uczniów, w którym napisali m. in.:  „Tegoroczne święta Bożego Narodzenia są nieco inne niż wszystkie. Jednak prosimy Was… pamiętajcie, że nie obchodzicie ich sami!”. Młode pokolenie jest świadome sytuacji i tego, jak trudno jest w tym momencie osobom starszym i samotnym, dlatego wśród życzeń najczęściej pojawiały się słowa: „nie jesteście sami, pamiętamy o Was zawsze”. Poniżej fotorelacja z lekcji języka polskiego, na której uczniowie redagowali życzenia, a także zdjęcia kartek, które zostały stworzone.

Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy.

Wychowawczyni klasy IV – Ewa Woronowicz
Wychowawczyni klasy V – Angelika Kowalewska

Komentowanie jest wyłączone.