Wycieczka do Białegostoku

30 listopada 2022 r. klasa III wybrała się na wycieczkę do Białegostoku. Pierwszym punktem programu było Epicentrum, w którym uczniowie zwiedzali Wystawę Główną. Wzięli udział w wielu doświadczeniach oraz skorzystali z ciekawych przyrządów i eksponatów dotyczących m.in. wody, energii, elektrostatyki, optyki, transportu, telekomunikacji czy robotyki. Następnie trzecioklasiści spacerowali po Białymstoku poznając takie miejsca jak okolice Pałacu Branickich, Park Planty oraz Rynek Kościuszki. Uczniowie uczestniczyli również w zajęciach wf-u w Strefie Wysokich Lotów. Spędzili tam aktywnie czas bawiąc się na trampolinach. Na koniec pełnego ciekawych zajęć dnia dzieci odwiedziły restaurację McDonald’s. Wycieczka była bardzo udana, a uczniowie zadowoleni.