Rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu plastycznego pt. „Podlaski pejzaż”

Dnia 29.03.2023 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu plastycznego pt. „Podlaski pejzaż”. Konkurs skierowany był do uczniów szkoły podstawowej klas I-VIII. Cieszył się dużym zainteresowaniem wsród dzieci i młodzieży. Jury w składzie: pani wicedyrektor Monika Krawiel i pani wicedyrektor Izabela Eichler – Macutkiewicz oraz pani Justyna Maksimczyk, miały przed sobą bardzo trudne zadanie. Napłynęło bowiem około 70 prac plastycznych. Wszystkie były interesujące i zachwycały starannością wykonania.
Dziękujemy serdecznie uczestnikom konkursu za zaangażowanie i gratulujemy zdolności!
Życzymy także dalszych sukcesów artystycznych!
Laureaci konkursu:
Kategoria I, klasy I-III:
I miejsce: Dominika Olchowik (Szkoła Podstawowa w Janowszczyźnie), Stanisława Primak (Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokółce)
II miejsce: Aleksander Sakowicz (Szkoła Podstawowa w Janowszczyźnie), Zuzanna Natunewicz (Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokółce)
III miejsce: Amelia Krutul (Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Białostockiej) Fabian Białous (Szkoła Podstawowa w Starej Rozedrance)
Wyróżnienia:
1. Joanna Radziewicz (Szkoła Podstawowa w Janowszczyźnie)
2. Amelia Jelska (Szkoła Podstawowa w Starej Rozedrance)
3. Marcelina Woronecka (Szkoła Podstawowa w Starej Rozedrance)
4. Lena Gasperczyk (Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokółce)
5. Amelia Kuczko (Szkoła Podstawowa w Starej Rozedrance)
Kategoria II, klasy IV-VIII