„Różaniec – moje spotkanie z Maryją”

W październiku odbył się konkurs o różańcu pt. „Różaniec – moje spotkanie z Maryją”. Konkurs polegał na wykonaniu dowolną techniką różańca. W tym roku nasi uczniowie wykonali bardzo dużo oryginalnych i ciekawych prac. Różańce prezentowały różne techniki wykonania: był różaniec wyszywany, z orzechów, kasztanów, szyszek modrzewia, kawy czy nawet z cukierków.
Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział. Zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy!
Wyniki:
Klasy I-III
I miejsce Dawid Stachijuk kl. 1
II miejsce Dorota Tur kl. 3
III miejsce Filip Baranowski kl. 1
Klasy IV-VIII
I miejsce Kinga Makarewicz kl. 7
II miejsce Izabela Sikorska kl. 8
III miejsce Angelika Sikorska kl. 5
WYRÓŻNIENIE:
Emilia Sławińska kl. 4
Patryk Winsko kl. 7

Komentowanie jest wyłączone.