Wyniki konkursu „Droga krzyżowa – moje spotkanie z Jezusem”

Podczas Wielkiego Postu  w naszej Szkole odbył się konkurs plastyczny pt. „Droga krzyżowa – moje spotkanie z Jezusem”. Prace uczniów były oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I – III oraz IV – VIII. Wszystkie stacje drogi krzyżowej wykonane były starannie i oryginalnie. Najlepsze odznaczenie otrzymała Dorotka Tur, której praca została nagrodzona dyplomem Dyrektora Szkoły.

Oto laureaci:

Klasy I – III

Dorota Tur klasa II – dyplom Dyrektora Szkoły

Hanna Cholewska – klasa I

Krzysztof Sikorski – klasa I

Ksawery Szygałowicz – klasa I

Klasy IV – VIII

I miejsce: Julia Radziewicz, Milena Iwanowska, Angelika Sikorska – klasa IV

II miejsce: Kinga Makarewicz, Marcin Wilczyński – klasa VI

III miejsce: Patryk Winsko – klasa VI, Bartosz Tur – klasa VIII

Wyróżnienie otrzymała Dominika Olszko – klasa IV

Gratulujemy!

Komentowanie jest wyłączone.