Informacja z rozstrzygnięcia etapu szkolnego konkursu plastycznego „Na ratunek ginącym pszczołom”

W dniu 25 września w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Janowszczyźnie odbyło się wręczenie nagród laureatom etapu szkolnego konkursu plastycznego „Na ratunek ginącym pszczołom”. Zadaniem uczniów było wykonanie pracy w formacie A4 w dowolnej technice malarskiej, rysunkowej lub graficznej.
Prace plastyczne miały przedstawiać jedno z następujących zagadnień: 
1. Rola pszczół w przyrodzie;
2. Zagrożenia dla pszczół;
3. Wpływ chemizacji rolnictwa na spadek liczebności pszczół;
4. Możliwe do podjęcia działania, które wpływają na zachowanie liczebności pszczół.
 
W konkursie wzięło udział trzynaścioro uczniów. Komisja w składzie: dr Monika Krawiel, mgr Justyna Maksimczyk oraz mgr Sylwia Wojciechowska-Stefaniak wyróżniły 5 prac o szczególnych walorach artystycznych, które zostaną przesłane do organizatora konkursu na szczeblu wojewódzkim – Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego. 
Wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie dziękujemy! Laureatom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie. 
 

Komentowanie jest wyłączone.