KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO… – Z SOKÓLSKIMI POLICJANTAMI

Dzisiejszy dzień to jednocześnie koniec roku szkolnego i początek upragnionych wakacji. Policjanci z sokólskiej komendy podkreślają by był to przede wszystkim czas bezpieczny, zdrowy i aktywnie spędzony. Mundurowi, jak co roku będą czuwać, aby wspomnienia z letniego wypoczynku były historiami tylko z pozytywnym zakończeniem. Tego właśnie życzą wszystkim dzieciom oraz ich opiekunom w dniu rozpoczęcia wakacji.

Bezpieczeństwo w domu, na drodze i w podróży, nad wodą, w rejonie kompleksów leśnych… Pamiętajmy o tym, że sami również mamy wpływ na to, czy bezpiecznie spędzimy ten letni wolny czas. Stosujmy się również do obostrzeń związanych z koronawirusem. W przestrzeni publicznej zachowujmy bezpieczną 2-metrową odległość od innych osób, a jeżeli z różnych powodów jest to niemożliwe zasłaniajmy usta i nos.

W załączonym linku znajdziecie również kilka porad dotyczących bezpieczeństwa…

http://suwalki.policja.gov.pl/po3/informacje/aktualnosci/65803,Kreci-mnie-bezpieczenstwo-nad-woda-jak-zadbac-o-bezpieczenstwo-podczas-wakacji.html

 

 

Komentowanie jest wyłączone.