Love, Love, Love…

14 lutego 2018r. w Naszej szkole obchodziliśmy Dzień Zakochanych – Walentynki. Samorząd Uczniowski już dzień wcześniej rozpoczął przygotowania do tego szczególnego dnia. Przygotowana została specjalna skrzynka, do której można było wrzucać walentynki dla swojego Walentego. W rolę listonoszy wcielili się Wiktoria Lingo oraz Łukasz Dzienis. Wszystkie listy trafiły do adresatów, sprawiając im miłą niespodziankę.

Rozstrzygnięty został również konkurs na „Najładniejszą kartkę Walentynkową w języku angielskim”. Wzięło w nim udział 18 osób. Prace były przepiękne. Zwycięzcami zostali:

Kinga Makarewicz (kl. III) – miejsce I

Marcin Wilczyński (kl. III) oraz Bartosz Tur  (kl. V) – miejsce II

Kacper Budnik (Oddział Przedszkolny C) oraz Karol Winsko (kl. VII)- miejsce III

Na wyróżnienie zasłużyli: Adrian Galej, Patryk Winsko, Judyta Kirpsza.

Wszyscy uczestnicy konkursu dostali ocenę celującą z języka angielskiego, dyplomy oraz drobne upominki. Gratulujemy!

(E.P.)

Komentowanie jest wyłączone.