🚴‍♂️ Egzamin na kartę rowerową 🚴‍♀️

Dnia 28.05.2026 r. w Szkole Podstawowej w Janowszczyźnie odbył się egzamin na kartę rowerową. Uczniowie wykazali się bardzo dobrą znajomością przepisów ruchu drogowego oraz umiejętnościami praktycznymi jazdy na rowerze.

Miło nam poinformować, że wszyscy uczniowie pomyślnie zdali egzamin! 👏🎉

Serdecznie gratulujemy i życzymy szerokiej drogi oraz bezpiecznej jazdy! 🚲

Możliwość komentowania została wyłączona.