Z dumą informujemy, że 19.05 uczniowie Szkoły Podstawowej w Janowszczyźnie wzięli udział w Konkursie Recytatorskim „Dla mamy sercem i uśmiechem” organizowanym przez Bibliotekę Publiczną dla Dzieci im. Wisławy Szymborskiej w Sokółce. 📚🎤
Naszą szkołę reprezentowało troje uczniów, którzy z wielkim zaangażowaniem i wrażliwością zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie.
Szczególne gratulacje kierujemy do:🏆 Kornelii Kussy, która zdobyła II miejsce oraz Hanny Cholewskiej z klasy VI, która otrzymała wyróżnienie.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom odwagi, talentu oraz pięknych występów! Życzymy dalszych sukcesów i rozwijania pasji do literatury i sztuki słowa. 👏😊





Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.