Kochani! 
Nasze Szafirki i Małe Szafirki po raz kolejny wróciły z konkursu Happy Feet z ogromnym sukcesem! 
Piękne występy, energia, emocje i mnóstwo pracy zaowocowały kolejnym wspaniałym osiągnięciem. Jesteśmy niesamowicie dumni z wszystkich tancerzy, pani Anny Kędyś-Arent i osób wspierających zespół. 




