Kochani! 💙
Nasze Szafirki i Małe Szafirki po raz kolejny wróciły z konkursu Happy Feet z ogromnym sukcesem! ✨
Piękne występy, energia, emocje i mnóstwo pracy zaowocowały kolejnym wspaniałym osiągnięciem. Jesteśmy niesamowicie dumni z wszystkich tancerzy, pani Anny Kędyś-Arent i osób wspierających zespół. 💃🕺
Dziękujemy za serce zostawione na scenie, za uśmiechy i za to, że po raz kolejny pokazaliście klasę! ❤️
Gratulacje dla całej ekipy — jesteście wspaniali! 👏🏆

Możliwość komentowania została wyłączona.