W klasie 2b odbyły się niezwykle ciekawe zajęcia poświęcone anatomii człowieka. Uczniowie mieli okazję poznać budowę ciała oraz dowiedzieć się, jakie narządy znajdują się w jego wnętrzu i za co odpowiadają. Podczas lekcji pracowaliśmy z różnorodnymi pomocami dydaktycznymi – korzystaliśmy z modeli anatomicznych, plansz oraz materiałów do samodzielnej pracy. Dzięki temu uczniowie mogli „zajrzeć” do wnętrza ludzkiego ciała i lepiej zrozumieć jego funkcjonowanie. Zajęcia były znakomitą okazją do przypomnienia sobie, jak ważne jest dbanie o zdrowie i prawidłowe odżywianie oraz jaki ma to wpływ na funkcjonowanie naszego organizmu.
Działy
-
Najnowsze
Województwo Podlaskie
Ważne!

„Kompetentna i kreatywna szkoła”
- Stypendia
- Konkurs „Widzę, słyszę, tworzę”
- Konkurs „Świetlik”
- Konkurs „Badacz i odkrywca”
- Konkurs „Erudyta”
- Konkurs „Alchemik”
- Konkurs „Świerszczyk”
- Szkolenia Kadry Pedagogicznej
- Zajęcia projektowe
- • Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego
- • Koło Młodego Przyrodnika
- • Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w klasie 1
- • Koło przyrodnicze dla klasy 5
- • Klub młodego matematyka
- • Warsztaty umiejętności uczenia się
- • Koło informatyczne dla klasy 6
- • Koło informatyczne w klasie 2
- • Zajęcia z języka angielskiego
- Doposażenie pracowni
Nauczanie zdalne (archiwum)
Archiwum newsów


