W naszej szkole odbyła się druga edycja Szkolnego Konkursu Ortograficznego. W szranki o tytuł „Mistrza Ortografii” stanęli uczniowie klas IV-VIII. Głównym zadaniem uczestników było napisanie dyktanda. Po wnikliwej ocenie prac konkursowych przyznano trzy tytuły laureatów i jedno wyróżnienie.
Tytuły laureatów otrzymały:
Lilia Wysocka, klasa 7
Julia Waszczyńska, klasa 7
Amelia Skarżyńska, klasa 5
Wyróżnienie otrzymał
Jan Marcinkiewicz, klasa 5
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Do zobaczenia w kolejnej edycji!



