II Szkolny Konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortografii”

W naszej szkole odbyła się druga edycja Szkolnego Konkursu Ortograficznego. W szranki o tytuł „Mistrza Ortografii” stanęli uczniowie klas IV-VIII. Głównym zadaniem uczestników było napisanie dyktanda. Po wnikliwej ocenie prac konkursowych przyznano trzy tytuły laureatów i jedno wyróżnienie.

Tytuły laureatów otrzymały:

Lilia Wysocka, klasa 7

Julia Waszczyńska, klasa 7

Amelia Skarżyńska, klasa 5

Wyróżnienie otrzymał

Jan Marcinkiewicz, klasa 5

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Do zobaczenia w kolejnej edycji!

Możliwość komentowania została wyłączona.