Tworzenie kolorowych bukietów

Dzieci z grupy Żabki dbają o stały kontakt z naturą. Przyroda jest nie tylko piękna, ale i bardzo pożyteczna, ponieważ uczy odpowiedzialności i rozwija zdolności motoryczne. Tym razem przedszkolaki posadziły bratki i podlały swoje warzywa ze szkolnej szklarni. Zwieńczeniem działań ogrodniczych było stworzenie pięknych kompozycji kwiatowych. Za nami kolejna, niezwykła lekcja przyrody, której dodatkowym celem jest zdobywanie umiejętności ogrodniczo-florystycznych.

Możliwość komentowania została wyłączona.