Dzieci z grupy Żabki dbają o stały kontakt z naturą. Przyroda jest nie tylko piękna, ale i bardzo pożyteczna, ponieważ uczy odpowiedzialności i rozwija zdolności motoryczne. Tym razem przedszkolaki posadziły bratki i podlały swoje warzywa ze szkolnej szklarni. Zwieńczeniem działań ogrodniczych było stworzenie pięknych kompozycji kwiatowych. Za nami kolejna, niezwykła lekcja przyrody, której dodatkowym celem jest zdobywanie umiejętności ogrodniczo-florystycznych.
Działy
-
Najnowsze
Województwo Podlaskie
Ważne!

„Kompetentna i kreatywna szkoła”
- Stypendia
- Konkurs „Widzę, słyszę, tworzę”
- Konkurs „Świetlik”
- Konkurs „Badacz i odkrywca”
- Konkurs „Erudyta”
- Konkurs „Alchemik”
- Konkurs „Świerszczyk”
- Szkolenia Kadry Pedagogicznej
- Zajęcia projektowe
- • Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego
- • Koło Młodego Przyrodnika
- • Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w klasie 1
- • Koło przyrodnicze dla klasy 5
- • Klub młodego matematyka
- • Warsztaty umiejętności uczenia się
- • Koło informatyczne dla klasy 6
- • Koło informatyczne w klasie 2
- • Zajęcia z języka angielskiego
- Doposażenie pracowni
Nauczanie zdalne (archiwum)
Archiwum newsów


