Dzieci z grupy „Żabki” z radością zabrały się do pracy w szkolnym ogrodzie.🌱🐸
Wspólnie posadziły rzodkiewki oraz cebulę, ucząc się przy tym, jak dbać o rośliny i obserwować ich wzrost.
To była nie tylko świetna zabawa, ale też cenna lekcja przyrody i cierpliwości. Teraz z niecierpliwością czekamy na pierwsze plony! 🥕🌿
Działy
-
Najnowsze
Województwo Podlaskie
Ważne!

„Kompetentna i kreatywna szkoła”
- Stypendia
- Konkurs „Widzę, słyszę, tworzę”
- Konkurs „Świetlik”
- Konkurs „Badacz i odkrywca”
- Konkurs „Erudyta”
- Konkurs „Alchemik”
- Konkurs „Świerszczyk”
- Szkolenia Kadry Pedagogicznej
- Zajęcia projektowe
- • Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego
- • Koło Młodego Przyrodnika
- • Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w klasie 1
- • Koło przyrodnicze dla klasy 5
- • Klub młodego matematyka
- • Warsztaty umiejętności uczenia się
- • Koło informatyczne dla klasy 6
- • Koło informatyczne w klasie 2
- • Zajęcia z języka angielskiego
- Doposażenie pracowni
Nauczanie zdalne (archiwum)
Archiwum newsów


