Wiosenne sadzonki

Dzieci z grupy „Żabki” z radością zabrały się do pracy w szkolnym ogrodzie.🌱🐸
Wspólnie posadziły rzodkiewki oraz cebulę, ucząc się przy tym, jak dbać o rośliny i obserwować ich wzrost.
To była nie tylko świetna zabawa, ale też cenna lekcja przyrody i cierpliwości. Teraz z niecierpliwością czekamy na pierwsze plony! 🥕🌿

Możliwość komentowania została wyłączona.