Witaj wiosno!

W końcu nadeszła wiosna! Z tej okazji w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Janowszczyźnie odbyły się uroczyste obchody.

Nauczyciele przygotowali warsztaty artystyczne, podczas których dzieci rozwijały swoją kreatywność, doskonaliły motorykę małą oraz tworzyły piękne koszyczki wielkanocne.

Starsi uczniowie wzięli udział w dwóch turniejach: „Jeden z dziesięciu” oraz „Familiada”. W przerwie między rozgrywkami mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności wokalne podczas karaoke.

Nie zabrakło również ogniska oraz gry terenowej, w trakcie której uczestnicy poszukiwali wielkanocnych pisanek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom, uczniom oraz Dyrektorowi szkoły za ufundowanie nagród dla zwycięzców turniejów.

Możliwość komentowania została wyłączona.