W końcu nadeszła wiosna! Z tej okazji w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Janowszczyźnie odbyły się uroczyste obchody.
Nauczyciele przygotowali warsztaty artystyczne, podczas których dzieci rozwijały swoją kreatywność, doskonaliły motorykę małą oraz tworzyły piękne koszyczki wielkanocne.
Starsi uczniowie wzięli udział w dwóch turniejach: „Jeden z dziesięciu” oraz „Familiada”. W przerwie między rozgrywkami mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności wokalne podczas karaoke.
Nie zabrakło również ogniska oraz gry terenowej, w trakcie której uczestnicy poszukiwali wielkanocnych pisanek.
Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom, uczniom oraz Dyrektorowi szkoły za ufundowanie nagród dla zwycięzców turniejów.



