W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczniów podjąłem decyzję o zawieszeniu zajęć dydaktyczno-wychowawczych w naszej szkole w dniu 02.02.2026 (poniedziałek). Wszystkim dzieciom, które nie będą mogły zostać w domu zapewnimy dojazd i opiekę w szkole w godzinach pracy szkoły.
Dyrektor szkoły – Janusz Pawłowski





Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.