Przedszkolaki dokarmiają ptaki

Podczas opieki feryjnej przedszkolaki brały udział w zajęciach pt. „Karmienie ptaków zimą”. Dzieci wykonały karmniki, poznały ptaki zimujące oraz dowiedziały się, jak prawidłowo dokarmiać ptaki w okresie zimowym. Następnie wspólnie napełniły karmniki i zawiesiły je w szkolnym ogrodzie.
Zajęcia rozwijały wrażliwość przyrodniczą, uczyły troski o zwierzęta oraz współpracy w grupie.

Możliwość komentowania została wyłączona.