Wycieczka do schroniska dla zwierząt w Sokółce

W dniu 15.01.2026 roku uczniowie szkolnego wolontariatu wybrali się na zimową wycieczkę do schroniska dla zwierząt w Sokółce. W ramach szkolnej zbiórki wolontariusze przekazali do schroniska karmę, ciepłe koce oraz zabawki. Tego dnia panowała mroźna, ale słoneczna aura, a śnieg skrzył się pod stopami. Młodzież oraz nauczyciele mieli okazję wyjść na spacer z psami: Stefanem, Agatą, Beethovenem, Wicią, Frędzlem, Obi oraz Daisy. Kontakt ze zwierzętami dostarczył im pozytywnych emocji oraz sprawił ogromną radość. Uczniowie byli pod wrażeniem energii i przyjaznego usposobienia psów. Spacer w zimowej scenerii był dla wszystkich niezapomnianym przeżyciem. Wycieczka była cenną lekcją empatii, odpowiedzialności i bezinteresownej pomocy.

Możliwość komentowania została wyłączona.