W dniu 15.01.2026 roku uczniowie szkolnego wolontariatu wybrali się na zimową wycieczkę do schroniska dla zwierząt w Sokółce. W ramach szkolnej zbiórki wolontariusze przekazali do schroniska karmę, ciepłe koce oraz zabawki. Tego dnia panowała mroźna, ale słoneczna aura, a śnieg skrzył się pod stopami. Młodzież oraz nauczyciele mieli okazję wyjść na spacer z psami: Stefanem, Agatą, Beethovenem, Wicią, Frędzlem, Obi oraz Daisy. Kontakt ze zwierzętami dostarczył im pozytywnych emocji oraz sprawił ogromną radość. Uczniowie byli pod wrażeniem energii i przyjaznego usposobienia psów. Spacer w zimowej scenerii był dla wszystkich niezapomnianym przeżyciem. Wycieczka była cenną lekcją empatii, odpowiedzialności i bezinteresownej pomocy.
Działy
-
Najnowsze
Województwo Podlaskie
Ważne!

„Kompetentna i kreatywna szkoła”
- Stypendia
- Konkurs „Widzę, słyszę, tworzę”
- Konkurs „Świetlik”
- Konkurs „Badacz i odkrywca”
- Konkurs „Erudyta”
- Konkurs „Alchemik”
- Konkurs „Świerszczyk”
- Szkolenia Kadry Pedagogicznej
- Zajęcia projektowe
- • Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego
- • Koło Młodego Przyrodnika
- • Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w klasie 1
- • Koło przyrodnicze dla klasy 5
- • Klub młodego matematyka
- • Warsztaty umiejętności uczenia się
- • Koło informatyczne dla klasy 6
- • Koło informatyczne w klasie 2
- • Zajęcia z języka angielskiego
- Doposażenie pracowni
Nauczanie zdalne (archiwum)
Archiwum newsów


