Konkurs “Poliglota” w sokólskim ZSR

30 marca 2022 roku w murach Zespołu Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego – Hubala w Sokółce uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych powiatu sokólskiego po raz czwarty próbowali swoich sił w Powiatowym Konkursie Angielsko – Rosyjskim „Poliglota”. Celem konkursu była popularyzacja języków obcych w szkole, motywowanie młodzieży do doskonalenia świadomego oraz celowego posługiwania się językiem angielskim i rosyjskim. W konkursie wzięło udział 14 uczestników: 6 uczniów szkół podstawowych i 8 uczniów szkół ponadpodstawowych.

Najlepsi w młodszej kategorii okazali się:

1 miejsce – Olga Hanczaruk (Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2 w Sokółce)

2 miejsce – Sasha Teba (Szkoła Podstawowa w Janowszczyźnie)

3 miejsce – Yulyanna Zimnokh – (Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2 w Sokółce)

Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom, a zdobywcy pierwszych trzech miejsc – nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Sokółce.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Komentowanie jest wyłączone.