Zakończenie zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2018/2019

19 czerwca w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Janowszczyźnie odbyło się oficjalne zakończenie zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2018/2019. Po miesiącach wytężonej pracy nadszedł czas na upragniony wypoczynek. Wszyscy uczniowie odebrali świadectwa. Ci pracujący systematycznie przez cały rok mieli na nich biało-czerwony pasek. Dla uczniów klas ósmych, już absolwentów szkoły, uroczystość miała szczególny charakter. Odbiór świadectw kończył jeden z ważniejszych etapów w ich życiu i  otwierał nowy rozdział. Momentem wyczekiwanym przez uczniów było wręczenie przez Dyrekcję  i Wychowawców nagród za wysokie wyniki w nauce, doskonałe noty na egzaminie ósmoklasisty, sukcesy osiągnięte w konkursach, a także zaangażowanie w życie społeczności szkolnej.  Podziękowania zostały również złożone rodzicom, którzy aktywnie działali na rzecz szkoły. 
Życzymy wszystkim, aby rozpoczęte wakacje były pełne niezapomnianych wrażeń, udanego i bezpiecznego wypoczynku, wielu fantastycznych przygód. Wróćcie w Nowym Roku Szkolnym radośni, gotowi do podejmowania nowych wyzwań i kolejnych zadań.

 

Komentowanie jest wyłączone.