40. rocznica pontyfikatu papieża Jana Pawła II

22 października uczniowie klasy VIII (w ramach zajęć z doradztwa zawodowego) oraz dzieci uczęszczające na Koło Przyjaciół Biblioteki z klasy VI udali się do Oddziału Dziecięcego Biblioteki Publicznej w Sokółce wraz z paniami: Teresą Stefanowicz oraz Moniką Krawiel. Na miejscu wszyscy mieli okazję zobaczyć jak wygląda sokólska biblioteka ze zbiorami przeznaczonymi tylko dla dzieci i młodzieży oraz panie tam pracujące opowiedziały, jak wygląda praca bibliotekarza, jakie są blaski i cienie omawianego zawodu.

Na ten dzień przypadła również 40 rocznica pontyfikatu papieża Jana Pawła II. Z tego też względu uczniowie naszej szkoły mieli okazję obejrzeć prezentację przygotowaną przez panie bibliotekarki, dzięki której mogliśmy sobie wspólnie przypomnieć najważniejsze wydarzenia z życia naszego papieża dotyczące jego działalności naukowej, duszpasterskiej i artystycznej. Wspólnie odczytaliśmy również wybrane wiersze naszego sławnego Polaka.

Serdecznie dziękujemy Paniom pracującym w Oddziale Dziecięcym Biblioteki Publicznej w Sokółce za zaproszenie i miłe spędzenie czasu :)[MJK]

Komentowanie jest wyłączone.