„Budowa Pawilonu Sensorycznego w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Janowszczyźnie”

Społeczno – Oświatowe Stowarzyszenie Pomocy Pokrzywdzonym i Niepełnosprawnym „Edukator” realizuje inwestycję „Budowa Pawilonu Sensorycznego w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Janowszczyźnie” dofinansowaną ze środków budżetu państwa, której celem jest powstanie budynku pawilonu sensorycznego, gdzie odbywać się będą zajęcia terapeutyczne, głównie z uczniami posiadającymi orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

              W ramach inwestycji planuje się wykonanie stanu zerowego zamkniętego budynku, instalacji wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej, instalacji wentylacyjnej, przygotowanie do położenia podłóg i posadzek, a także wykonanie elewacji i utwardzenie nawierzchni wokół budynku.

Wizyta p. Damiena Dambrine w naszej szkole

21.02.2024 mieliśmy zaszczyt gościć w Szkole naszego Sponsora – Pana Damiena Dambrine, Prezesa Bricomarche w Sokółce. Opowiadał nam o „Klubie czytelnika”, który funkcjonuje w jego sklepie, zachęcał nas do pasjonowania się książką. Podobnie jak w zeszłym roku, teraz także ofiarował nam w postaci darowizny książki, które wzbogacą księgozbiór w naszej…

czytaj więcej…