II Dobroczynny Festyn Integracji i Tolerancji „Budujemy Park Sensoryczny”

W niedzielę 16 czerwca w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Janowszczyźnie odbył się II Dobroczynny Festyn Integracji i Tolerancji „Budujemy Park Sensoryczny”. ☀️
Podczas tego dnia wszyscy uczestnicy wydarzenia mogli skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych przez organizatora, np. dmuchańce, malowanie twarzy, kręcenie balonów, zaplatanie warkoczyków. Na gości czekały również stanowiska gastronomiczne, sprzedażowe, usługi barberskie czy też baristyczne. Na scenie wystąpili Karol Kunikowski, zespoły IMPULS, GOLDEN HIT, STUDIO POEZJA. Natomiast kibice piłki nożnej mogli obejrzeć w strefie kibica mecz Polska-Holandia.
Organizatorem festynu było Społeczno-Oświatowe Stowarzyszenie Pomocy Pokrzywdzonym i Niepełnosprawnym „Edukator” w Łomży, realizatorem Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Janowszczyźnie. Współorganizatorem był Powiat Sokólski, natomiast partnerem strategicznym Województwo Podlaskie.
Dochód zebrany podczas wczorajszego wydarzenia zostanie przeznaczony na dofinansowanie budowy parku sensorycznego, który jest kontynuacją rozpoczętych przez szkołę inwestycji na rzecz uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom, które włączyły się w organizację wydarzenia. 💞💕💕
Zapraszamy również do dalszych licytacji, które odbędą się na specjalnie utworzonej grupie Facebook, która zostanie opublikowana na stronie internetowej szkoły.
 

Komentowanie jest wyłączone.