„Poznajemy Podlaskie”

12 czerwca 2024 r. przy wsparciu Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej w ramach projektu „Poznajemy Podlaskie” uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Janowszczyźnie skoro świt wyruszyli na wycieczkę autokarową w kierunku Suwałki-Płociczno-Augustów. Pierwszym punktem programu była podróż dzieci zabytkową kolejką wąskotorową po Puszczy Augustowskiej oraz Wigierskim Parku Narodowym. Następnie przejazd do Aquaparku w Suwałkach, gdzie dzieci miały możliwość doświadczenia polisensorycznej zabawy w wodzie. Po basenowych atrakcjach obiad, a kolejno przejazd do portu w Augustowie i rejs statkiem po niezwykle atrakcyjnym szlaku Doliny Rospudy. Wycieczka była wspaniałą okazją do wzbogacenia wiedzy oraz wspólnego spędzenia czasu.

Komentowanie jest wyłączone.