Dzień Rodziny

24 maja 2024 r. Szkoła Podstawowa w Janowszczyźnie celebrowała Dzień Rodziny połączony z Festiwalem Piosenki „RODZINA RAZEM SIĘ TRZYMA”. Inicjatorem wydarzenia był Dyrektor Szkoły – Janusz Pawłowski, który podkreślił jak ważny to jest dzień dla dzieci i ich rodzin. Następnie zaprosił wszystkich do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu oraz do skorzystania z przygotowanych bezpłatnych atrakcji, np. dmuchańce, wata cukrowa, popcorn, malowanie twarzy, kącik piękności, lody, ciasto itp. Wydarzenie miało również charakter dobroczynny. Przygotowano loterię fantową, z której pozyskane środki zostaną przeznaczone na budowę parku sensorycznego przy Szkole Podstawowej w Janowszczyźnie.
Uczniowie mogli zaprezentować swoje talenty wokalne śpiewając piosenki o tematyce rodzinnej. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.
Organizatorem przedsięwzięcia był organ prowadzący Szkołę Podstawową w Janowszczyźnie – Stowarzyszenie „Edukator” w Łomży, natomiast partnerem strategicznym Województwo Podlaskie.
Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w dzisiejsze wydarzenie.

Komentowanie jest wyłączone.