II Międzyszkolny Konkurs Piosenki o Mamie

29 maja 2023 roku w Janowszczyźnie odbył się II Międzyszkolny Konkurs Piosenki o Mamie zorganizowany przez Stowarzyszenie Edukator w Łomży oraz Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi w Janowszczyźnie. Partnerem strategicznym wydarzenia było Województwo Podlaskie.

W konkursie wzięło udział 35 uczestników z następujących szkół: Szkoła Podstawowa w Babikach, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Sokółce, Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce, Szkoła Podstawowa nr 3 w Sokółce, Szkoła Podstawowa w Białousach, Szkoła Podstawowa w Czarnej Białostockiej, Szkoła Podstawowa w Kamiennej Nowej, Szkoła Podstawowa w Jeziorku, Szkoła Podstawowa w Starej Rozedrance, Szkoła Podstawowa w Kuźnicy, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Sokółce.

Uczestnicy pięknie przedstawili przygotowane przez siebie utwory poświęcone Mamom. Nie zabrakło przy tym chwil wzruszenia.

Gratulujemy laureatom!

O-III

I – Zuzanna Jaworska (SP w Janowszczyźnie)

II – Zofia Borowska (SP Kamienna Nowa)

III – Lena Muszyńska (SP nr 2 Czarna Białostocka)

IV-VI

I – Antonina Szkiłądź (SP Białousy)

II–Julia Supronik (SP nr 3 Sokółka)

III–Oliwia Woronko (SP nr 3 Sokółka)

VII-VIII

I–Julia Alferowicz (SP Kuźnica)

II– Gabriela Roman (SP Białousy)

III– Kacper Machłajewski (SOSW Sokółka)

Wyróżnienia: Zuzanna Kolendo(SOSW Sokółka), Nikola Toczko(SP Kamienna Nowa), Karolina Czopur (SP Babiki), Oliwia Winiarek (SP Jeziorek), Lena Pieczko(SP nr 2 Czarna Białostocka), Sebastian Krysiuk(SOSW Sokółka), Aleksandra Kostro(SOSW Sokółka).

Partner strategiczny – Województwo Podlaskie