Święto Niepodległości

W dniu dzisiejszym upamiętniliśmy polskie święto narodowe, obchodzone co roku 11 listopada. Z tej okazji odbyła się uroczysta akademia oraz koncert pieśni patriotycznych przygotowany przez szkolny chór. Również nasi najmłodsi patrioci z oddziałów przedszkolnych wiedzą czym jest niepodległość, co pokazali w przedstawionych przez siebie utworach.

Wszyscy byliśmy wzruszeni dzisiejszymi występami. Jesteśmy Polakami, dlatego KOCHAMY i PAMIĘTAMY!

Zostały także wręczone nagrody za wyróżnienie oraz udział w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Wędkarskie wakacje” organizowanym przez Koło Polskiego Związku Wędkarskiego w Sokółce i Bibliotekę Publiczną w Sokółce. Uczniowie biorący udział w konkursie wykazali się ogromną pomysłowością oraz kreatywnością.

Komentowanie jest wyłączone.