Rozstrzygnięcie konkursu literackiego

4 listopada 2022 roku został rozstrzygnięty szkolny konkurs literacki pt. „Jesienny list – wakacyjne wspomnienie” skierowany do klas IV- VIII. Zadaniem uczestników było przedstawienie swoich osobistych wspomnień z tegorocznych wakacji. Konkurs miał na celu doskonalenie umiejętności budowania wypowiedzi pisemnych, rozwijanie wrażliwości, wyobraźni uczniów oraz kreatywności i umiejętności literackich. Przy ocenianiu listów komisja konkursowa brała pod uwagę zgodność pracy z tematem, poprawność stylistyczną, językową i ortograficzną oraz stopień zainteresowania odbiorcy. Jury wybrało 3 najlepsze prace: I miejsce zajął Szymon Sikorski-Lewosz, II miejsce zajęła Kinga Makarewicz, III miejsce zajął Sebastian Dzienis.
Autorzy nagrodzonych prac otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.
Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.

Komentowanie jest wyłączone.