Uczniowie klas 1-3 poznają Polskę

13 czerwca w ramach projektu „Poznaj Polskę” uczniowie klas 1-3 skoro świt wyruszyli na wycieczkę autokarową do Warszawy. Pierwszym punktem programu była wizyta w Planetarium przy Centrum Nauki Kopernik. Uczniowie z wielkim zaciekawieniem obejrzeli projekcję filmu „Polaris” oraz poznali najważniejsze gwiazdozbiory. Kolejną atrakcją było uczestniczenie dzieci w warsztatach, podczas których mogły samodzielnie przygotować tabliczkę czekolady, a następnie degustować czekoladę do picia. Uczniowie odwiedzili także zoo, w którym przywitał ich hipopotam Hugo. Mogli też zobaczyć inne zwierzęta mieszkające na terenie ogrodu. Wizytę w stolicy zakończył spacer po Starym Mieście. Wycieczka była wspaniałą okazją do wzbogacenia wiedzy oraz wspólnego spędzenia czasu. To był piękny dzień pełen wrażeń, który na długo utkwi w pamięci dzieci.

Komentowanie jest wyłączone.