Rodzinny Festyn Integracyjny

W piękny, słoneczny, majowy dzień, tuż przed Dniem Dziecka, w naszej szkole zapanowała radosna atmosfera. Tego właśnie dnia odbył się Rodzinny Festyn Integracyjny pod hasłem „Szkoła i Rodzina to jedna drużyna”. Bogaty program przyciągnął wiele osób. Nic w tym dziwnego, bo atrakcji było naprawdę mnóstwo. Wśród zaproszonych gości znaleźli się uczniowie z zaprzyjaźnionego Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego im. J. Korczaka w Sokółce. Na wszystkich uczestników czekało: malowanie twarzy, loteria fantowa, rozgrywki sportowe, występy artystyczne, turnieje rodzinne, dmuchańce, balonowe „cuda”. Każdy obecny na festynie mógł skosztować przygotowanych pyszności w postaci: dań z grilla, cukrowej waty, lodów, popcornu. Klasa V wraz z wychowawczynia przygotowała stoisko ze zdrową żywnością. Dużą radość sprawiło dla dzieci malowanie na folii. Stymulację zmysłów zapewniły zabawy ruchowe na sprzętach, z których korzystają dzieci podczas zajęć z integracji sensorycznej. Dzieci świetnie się bawiły puszczając bańki mydlane oraz jeżdżąc na gokartach. Ten wspólnie spędzony czas przyczynił się do integracji społeczności lokalnej biorącej udział w naszym festynie.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą zabawę! 
 
 

Komentowanie jest wyłączone.