Pasowanie na ucznia 2022

W środę 23 lutego odbyło się uroczyste pasowanie Pierwszaków na uczniów naszej szkoły. Dzieci z klasy pierwszej przedstawiły program artystyczny, w którym zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie oraz taneczne. Mali uczniowie wykazali się dużą wiedzą oraz umiejętnościami z różnych dziedzin. Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci ślubowania oraz pasowanie na
uczniów, którego dokonał Pan Dyrektor Janusz Pawłowski. Uczniowie klasy pierwszej obiecali być godnymi Polakami i wzorowymi uczniami. W ten sposób Pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej w Janowszczyźnie. W uroczystość zaangażowała się również klasa II i III, które przygotowały występ wokalny i taneczny. Jesteśmy dumni z naszych Pierwszoklasistów i dziękujmy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowania do tego ważnego wydarzenia.
 

Komentowanie jest wyłączone.