Kochamy Cię Polsko!

W dniu 10.11.2021 r. upamiętniliśmy polskie święto narodowe, obchodzone co roku 11 listopada. Uroczystość rozpoczęła się Biegiem Niepodległości, w którym wzięli udział wszyscy uczniowie i nauczyciele naszej szkoły. Następnie odbyła się uroczysta akademia oraz koncert pieśni patriotycznych przygotowany przez szkolny chór. Również nasi najmłodsi patrioci z oddziałów przedszkolnych wiedzą czym jest niepodległość, co pokazali w przedstawionych przez siebie utworach. Wszyscy byliśmy wzruszeni dzisiejszymi występami. Został także rozstrzygnięty KONKURS PLASTYCZNO-TECHNICZNY „Kotylion patriotyczny”. Uczniowie biorący udział w konkursie wykazali się ogromną pomysłowością oraz kreatywnością. Dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów. Jesteśmy Polakami, dlatego KOCHAMY i PAMIĘTAMY! 🇵🇱

Komentowanie jest wyłączone.