Kopalnia wiedzy w stolicy

21 października 2021 r. uczniowie klas IV-VIII wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do Warszawy. Jednym z przystanków wycieczki był pobyt w Centrum Nauki Kopernik. Dzieci miały okazję wejść w świat nauki, techniki, przyrody poprzez praktyczne doświadczenia. Młodzi badacze brali udział w eksperymentach fizycznych, oglądali wiele eksponatów, które przedstawiały zjawiska i procesy zachodzące wokół nas. W „Teatrze Wysokich Napięć” uczniowie sami stali się przedmiotem obserwacji podczas spektaklu z elektrycznymi wyładowaniami. Następnie zwiedziliśmy warszawskie zoo, w którym zobaczyliśmy wiele gatunków egzotycznych zwierząt. Końcowym punktem wycieczki był spacer po Warszawie, podczas którego podziwialiśmy widoki i zabytki Starego Miasta. Po pysznym obiedzie, naładowani pozytywną energią wróciliśmy do domu przywożąc bagaż niezapomnianych wrażeń.
 

Komentowanie jest wyłączone.