Dzień Sportu 2021

Pierwszy dzień czerwca spędziliśmy w duchu sportu i zdrowia. Z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole odbyły się zawody sportowe, w których każdy z uczniów mógł sprawdzić swoje umiejętności, wytrzymałość i siłę. Wszystkie drużyny rywalizowały o miano tej najbardziej wysportowanej oraz zgranej, a przywódcami wiodącymi uczniów do zwycięstwa byli nasi nauczyciele. Uczniowie wraz z opiekunami grali m. in. w piłkę nożną, dwa ognie, pokonywali wytrzymałościowe tory przeszkód oraz pokazywali swoje umiejętności w wielu konkurencjach sprawdzających siłę, celność, a także szybkość. Walka w duchu fair-play była przede wszystkim fantastyczną zabawą integracyjną, pełną śmiechu i radości. W klasach I-III zwyciężyła drużyna czerwonych, a w klasach IV-VIII – drużyna fioletowych. Dzień pełen emocji uwieńczony został meczem piłki ręcznej, w którym zagrała drużyna uczniów kontra drużyna nauczycieli. Dzień Dziecka, choć bardzo wyczerpujący fizycznie, do tej pory budzi wiele pozytywnych emocji oraz uśmiechów.

Komentowanie jest wyłączone.