Zawitała do nas wiosna

Dnia 19 marca powitaliśmy w szkolnych progach długo oczekiwaną… Panią Wiosnę. Jakże to radosne wydarzenie!

Ozdobą święta niewątpliwie stał się koncert, na którym zabrzmiały zarówno wiersze o tematyce wiosennej, jak i piosenki w wykonaniu szkolnego chóru „Szafirki” oraz piosenki solowe, które wykonały Malwina Galej, Maria Chomutnik i Agnieszka Olechno.

Klasy I-VIII wzięły udział w pięciu wiosennych zadaniach. Były to: konkurs na najpiękniejszą dekorację sali, warsztaty plastyczne, turniej sportowy, wykonanie i przedstawienie Marzanny oraz prezentacja literacka tradycji wielkanocnej.

Pomiędzy zespołami wytworzyła się prawdziwa rywalizacja, która dostarczyła uczniom i nauczycielom dużo pozytywnych emocji. A było o co walczyć! Klasa, która otrzymała najwięcej punktów we wszystkich konkurencjach, pojedzie na wycieczkę do Białowieskiego Parku Narodowego.

Wszystkie drużyny zaprezentowały bardzo wysoki poziom umiejętności plastycznych, literackich czy sportowych. Uczniowie wykazali się licznymi talentami i kreatywnością. Po burzliwej naradzie jurorów zostały przyznane aż trzy zwycięskie miejsca. Sukcesu pogratulowaliśmy klasom I – III! Brawo kochani! Tak trzymać!

H. U.

Komentowanie jest wyłączone.