Informacja

Szanowni Państwo,
Od wielu, wielu dni wszyscy zmagamy się z bardzo podstępnym, niewidzialnym, groźnym dla naszego zdrowia wrogiem…
Staramy się pomimo wszystko i na przekór wszystkiemu odpowiedzialnie realizować swoje zadania , wspierać się wzajemnie życzliwością, wiedzą i umiejętnościami, o których wcześniej nawet nie wiedzieliśmy…
Z całego serca dziękuję wszystkim LUDZIOM ,,EDUKATORA” którzy w każdym dniu podejmują wielkie wyzwania, chronią swoich uczniów, wspierają rodziców i pracują tak, by jak najmniejsze były skutki naszego odosobnienia. JESTEŚCIE WSPANIALI ! DZIĘKUJĘ!
Jesteście potwierdzeniem głębokiej myśli, sformułowanej przez M. Konopnicką: ,,Kto dla siebie pracuje, ten siły utraca(…) Kto dla braci pracuje , ma moc za miliony”…

Z wyrazami szacunku, Barbara Kuczałek,
Prezes Zarządu Stowarzyszenia ,,Edukator” w Łomży

Komentowanie jest wyłączone.