Rozstrzygnięcie konkursu pt. „Nazwa słowem malowana”

W oddziałach przedszkolnych naszej szkoły odbył się konkurs rodzinny pt. ”Nazwa słowem malowana”. Jego głównym celem było podanie propozycji nazwy dla poszczególnych grup oraz zilustrowanie swego pomysłu wierszem lub pracą plastyczną o dowolnej technice. Pomysłów było wiele, prace interesujące i oryginalne. Przyznaliśmy trzy pierwsze miejsca oraz cztery wyróżnienia, każdy z uczestników otrzymał dyplom oraz drobny upominek.

Grupa „A” od dzisiaj nazywa się Smerfy– (Emilia Kowalik- I miejsce), grupa „B” Żabki-( Błażej Czausz- I miejsce) , grupa „C” Sówki (Maja Fiłonowicz- I miejsce).

Gratulujemy Smerfom, Żabkom oraz Sówkom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za kreatywność oraz zaangażowanie. (MU)