Kraina Krasnoludków

W czwartek 13.06.2019 roku odbyliśmy wycieczkę integracyjną wraz z dziećmi z grup przedszkolnych A,B,C, ich rodzicami oraz nauczycielami do miejscowości Zalesie (gm. Dobrzyniewo Duże) do Krainy Krasnoludków.  Napotkaliśmy mnóstwo atrakcji- pływanie tratwą, leśny tor przeszkód, przejażdżki osiołkiem lub kucykiem. Oglądaliśmy zagrody z ciekawymi zwierzętami hodowlanymi, a niektóre także chodziły swobodnie wokół nas np. kozy, korzystające z placu zabaw razem z dziećmi. Gospodarze tego cudownego miejsca przygotowali dla nas przepyszny poczęstunek. Na zakończenie wycieczki naszym zadaniem było odszukiwanie skarbów ukrytych w czeluściach zagrody piaskowej, przy czym nieocenione okazało się zaangażowanie i pomoc rodziców. Wyjazd integracyjny uważamy za udany! (M.K.)

Komentowanie jest wyłączone.