Bezpieczne wakacje

Dnia 11.06.2019r. przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych przeprowadzonych przez Panie Policjantki z Komendy Powiatowej Policji w Sokółce. Dzieci dowiedziały się w jaki sposób zachować bezpieczeństwo nad wodą oraz podczas swobodnej zabawy na świeżym powietrzu.

Usłyszały o konieczności jeżdżenia w fotelikach z zapiętymi pasami oraz o zasadach prawidłowego przechodzenia przez jezdnię. Ponadto zostały poinformowane o możliwości zagrożenia, wynikającego z kontaktu z osobą nieznajomą.

Wakacje to przede wszystkim czas beztroskiej zabawy, ale niestety także wielu zagrożeń. Możemy ich uniknąć, jeśli zastosujemy zasady, które pozwolą nam bezpiecznie spędzić wolny czas.

Dziękujemy przedstawicielom policji za edukowanie już od najmłodszych lat.

Życzymy wszystkim wspaniałych oraz bezpiecznych wakacji! (M.U.)

Komentowanie jest wyłączone.