Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Janowszczyźnie

11.06.2019r odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Janowszczyźnie. Wzięło w nim udział 6 drużyn z klas IV-VIII. Wszystkie mecze były zacięte, toczone w szybkim tempie i można było zauważyć, że każdy zawodnik pragnie zwycięstwa swojego zespołu. Wyniki: I miejsce- Stara Rozedranka 2, II miejsce- Stara Rozedranka 1, III  miejsce- Janowszczyzna 1, IV miejsce- Malawicze, V- Stara Kamionka, VI miejsce- Janowszczyzna 2. Natomiast nagrody indywidualne otrzymali: najlepszy strzelec- Karol Kuczko ,najlepszy zawodnik- Bartosz Lewkowicz, najlepszy bramkarz Szymon Grynczel z naszej szkoły. Dziękujemy przybyłym szkołom i liczymy, że jesienią spotkamy się w jeszcze liczniejszym gronie.

https://youtu.be/e370sQvYyKk

Komentowanie jest wyłączone.