Zielona Szkoła cz.1 – Malbork

Uczniowie, rodzice i terapeuci Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Janowszczyźnie od 4 do 7 czerwca 2018 r. przebywali, w ramach „Zielonej Szkoły,” na Warmii i Wybrzeżu Gdańskim. Oprócz obowiązkowych zajęć rewalidacyjnych i terapeutycznych mieliśmy wiele czasu i okazji na historię, geografię, biologię, czy WF. Gościliśmy w Malborku, Elblągu, Gdyni, Sopocie, Gdańsku, Krynicy Morskiej. Wspólne zwiedzanie zabytków architektury, oceanarium, molo, latarni morskiej a także rejs po Zalewie Wiślanym, przejażdżki meleksami, spacery, zajęcia sportowe na plaży, kąpiel w Morzu Bałtyckim, zabiegi fizjoterapeutyczne w sanatorium oraz wiele godzin wspólnie spędzonych w autokarze i hotelach dały szansę na integrację, lepsze poznanie się i przyniosły wiele wskazówek do dalszej pracy. (JP)

Komentowanie jest wyłączone.