Festyn Rodzinny 2018 (foto)

Kolejny raz bawiliśmy się na Festynie Rodzinnym w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Janowszczyźnie. Oprócz uczniów i rodziców przybyło wielu członków bliższej lub dalszej rodziny, znajomi, przyjaciele szkoły, zaproszeni goście: Pani Burmistrz Ewa Kulikowska, Przewodniczący Rady Miejskiej – Daniel Supronik, Pani Dyrektor Wiesława Burnos, sołtysi pobliskich wsi. Dyrektor szkoły Janusz Pawłowski oraz pracownicy zadbali o atrakcje tak, aby każdy mógł znaleźć dla siebie coś interesującego. Gościliśmy śpiewaka operowego Zbigniewa Dębko oraz grupę karateków z Sokółki. Mogliśmy podziwiać występy przedszkolaków i uczniów szkoły podczas pokazów oraz Konkursu Piosenki o Mamie. Braliśmy udział w zawodach sportowo-rekreacyjnych, bawiliśmy się na dmuchańcach, degustowaliśmy słodkości naszych mam, grilowaliśmy. Dziękujemy sponsorom: Piotr Kołodko, Czesław Poskrobko, Marcin Pawłowski, Jacek Kucharewicz, Zbigniew Ganzke, Cezary Głusiecki, Robert Białous i inni.  /JP/

Komentowanie jest wyłączone.